Depilacja laserowa żukowo

Korzyści depilacji laserowej

Depilacja laserowa obecnie jest nadzwyczaj popularnym sposobem na radzenie sobie z wyrastającymi włoskami na ciele. Coraz to więcej ludzi, a w szczególności kobiet decyduje się na wykupienie takiego zabiegu. Jej sława wiąże się z niewątpliwymi plusami dodatnimi, jakimi można ją określić. Posiada on nadzwyczaj wiele zalet, dzięki którym zyskuje z dnia na dzień, co chwila więcej stronników.

 Nade wszystko jedną z ważniejszych cech depilacji laserowej, jest to, że jest ona nadzwyczaj wydajna. Wiąże się to z faktem, że laser stosowany w niniejszym zabiegu usuwa włoski podskórnie, a nie wyłącznie te, które są zauważalne na ciele. Zatem, po drobiazgowym wypełnieniu zabiegu, na skórze nie ma widocznych żadnych włosków. Precyzja tej metody w dużej mierze przewyższa pozostałe obecnie dostępne na rynku. Włoski są rzeczywiście wypalane przez dobrany do tego laser. Zatem nie ma możliwości ominięcia któregokolwiek, jeżeli zabieg jest robiony przez osobę posiadającą odpowiednie predyspozycje i doświadczenie w jego przeprowadzaniu.

 Inną bezsprzecznie znaczącą zaletą odróżniającą depilacje laserową spośród pozostałych sposobów , jest jej trwałość. Raz wykreślone włoski nie odrastają nawet przez parę lat. Naturalnie jest to uzależnione od pojedynczych predyspozycji organizmu. Depilacje robione za pośrednictwem innych metod mają trwałość maksymalnie do kilku miesięcy. Decydując się na zabieg depilacji laserowej spokój ma się przez kilka lat. Czasami nawet bywa tak, że włoski nie odrosną już nigdy.

 Ponadto jeśli pacjent poddający się zabiegowi stosuje się do wskazań osoby wykonującej zabieg, to skutki uboczne praktycznie nie pojawiają się w żadnym możliwym przypadku. Naturalnie mowa tutaj o zabiegach zrealizowanych należycie, przez osoby posiadające dobrą wiedzę a w dodatku doświadczenie w tym temacie. Jedynym po zrealizowaniu zabiegu jest to, że nie wolno przez pierwszy tydzień opalać miejsc, na których włoski były usuwane laserowo. Niesłychanie ważne jest stronienie od słońca przez plus minus trzy tygodnie po dokonaniu zabiegu. Ponadto nie można stosować jakichkolwiek kremów na miejsca depilowane, w których skład wchodzi alkohol, lub innego modelu środki drażniące. W wyniku ich używania mogą pojawić się rany. Tak więc bardzo znaczące jest stosowanie się do maksym, o których musi powiadomić nas lekarz po zabiegu. Co więcej w czasie jego wykonywania nie mogą występować żadne rany na miejscach, które pragniemy wydepilować. Laser może dodatkowo je podrażnić i spowodować pogłębienie się takich ran. Warto dlatego też o tym pamiętać. Możliwość komentowania jest wyłączona.